Pierwszy raz?

Cześć!

Strasznie się cieszę, że tu jesteś! Celowo czy może przypadkiem, nieważne. Ważne jest to, że podobnie jak ja lubisz pozytywny rozwój i kocią tematykę. Albo chcesz dopiero w to wszystko wsiąknąć, a ja chętnie Ci w tym pomogę.

A może myślisz sobie: „Rozwój osobisty i koty? Kto to widział? Co to za dzika mieszanka?”. Kiedy zakładałam Deevolution miałam podobne wątpliwości – zastanawiałam się nad tym czy nie prowadzić po prostu dwóch różnych stron, ale coś w sercu mi podpowiadało, że idę w dobrą stronę. I teraz wiem że w tym szaleństwie jest metoda – koty to stworzenia niezwykle delikatne i wrażliwe, więc najlepiej jest gdy ich właścicielami są osoby zrównoważone i samoświadome. Im mocniej poznaje koty i ludzkie emocje tym bardziej widzę jak mocno się ze sobą wiążą i jaki niesamowity miks energii powstaje z tego połączenia. Spróbuj czy też Cię to chwyci, nawet jeśli podchodzisz do takich spraw sceptycznie.

Deevolution to strona o tym wszystkim co tak kocham i co mi w sercu gra – o rozwoju, emocjach, realizowaniu siebie w zdrowiu i równowadze wewnętrznej no i  oczywiście o kotach. Dla osób z otwartym umysłem i tych którzy umysł dopiero otwierają. Nigdy nie jest za późno na zmianę i rozwój. Ja to nazywam koci rozwój osobisty. I to zarówno dla ludzi jak i dla kotów.

Rozgość się u mnie i weź właśnie to czego potrzebujesz – garść inspiracji, emocji, kobiecych tematów czy może kocich spraw, które poprawią Twoją relacje z kotem. Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad, uwielbiam dyskutować! 🙂

Trzymaj się ciepło

Dee